pronájem nebytových prostor

Krátká 798, 766 01 Valašské Klobouky

Tel.577 042 112/111

Vyhlašuje záměr :  Pronájem nebytových prostor

Organizace Valašskokloboucká poliklinika, p.o. vyhlašuje záměr pronájmu nebytových prostor v areálu Valašskokloboucké polikliniky Krátká 798, 766 01 Valašské Klobouky.

Předmětem činnosti v pronajatých prostorách se předpokládají zdravotnické služby nebo služby se zdravotnictvím související, popřípadě jiné činnosti, které nebudou v rozporu se službami, které se v areálu poskytují.( např. účetnictví, masáže, pojišťovnictví, poradenství apod.)

Bližší informace budou podány v kanceláři Valašskokloboucké polikliniky, p.o.  Krátká 798,

766 01 Valašské Klobouky.

Ve Valašských Kloboukách  1. 9. 2019

Ing. Ivan Kovalčík